MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 10289240
nr 1028 9240
Kökspall
1950-tal
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 mars 2016
kl 20:39:06
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)